Sidhuvud
Svenska English
Startsida Om Sitek Just nu Referenser Kontakt
Grand Hotel - Alingsås

KONTAKTA OSS GÄRNA!

Sitek Inredning AB
Rullagergatan 9
415 26 Göteborg

Telefon: 031 - 386 68 20
E-post: info@siteksweden.se
Hemsida: www.sitekinredning.se


HITTA TILL OSS




Lars-Ove Carlsson
VD
Mobil: 0708 - 49 33 00
E-post: lars-ove@siteksweden.se

Karin Lewrén
Ekonomi & Projekt
Telefon: 031 - 386 68 31
E-post: karin@siteksweden.se

Linnea Tronelius
Interior designer / MSA
CAD & Projekt
Telefon: 031 - 386 68 27
E-post: linnea@siteksweden.se

Eric Carlsson
Projekt & Inköp
Telefon: 031 - 386 68 28
Mobil: 0708 - 49 33 08
E-post: eric@siteksweden.se

Niclas Hermansson
Platsansvarig
Mobil: 0768 - 58 31 32
E-post: niclas@siteksweden.se

Joacim Magnusson
Platsansvarig
Mobil: 0739 - 57 02 39
E-post: joacim@siteksweden.se

Sidfot Svenska
Linje
Sitek Inredning AB · Rullagergatan 9 · 415 26 Göteborg
Telefon: 031 - 386 68 20 · E-post: info@siteksweden.se
Copyright © 2015 Sitek Inredning AB
SITEK Inredning på Facebook SITEK Inredning på Instagram